Skip to content

Dr Bożena Chociełowska———

Twój problem

Jaki masz problem?
Może szukasz ginekologa, który wysłucha Cię i poświeci Ci tyle czasu ile trzeba. Odpowie w sposób wyczerpujący i zrozumiały na wszystkie Twoje pytania. Możesz pytać bez skrępowania, jestem otwarta na każdy Twój problem. Pomogę Ci przejść bez stresu pierwszą wizytę u ginekologa. Poprowadzę Twoją ciążę kompleksowo z badaniem USG na każdej wizycie. Jeżeli po porodzie i nie tylko masz problem z nietrzymaniem moczu lub problemy natury estetycznej okolic intymnych zapraszam Cię do gabinetu, bo zajmuję się również ginekologią estetyczną

Ginekologia estetyczna to nowa dziedzina medycyny, która zajmuje się zmianą wyglądu oraz poprawą funkcji narządów intymnych kobiet. Zmiany zachodzące w okolicy zewnętrznych narządów płciowych kobiet na skutek przebytych porodów, oraz procesu starzenia się mają często negatywny wpływ na samopoczucie, na relacje intymne po prostu na jakość życia. Jeżeli nietypowy wygląd zewnętrznych narządów płciowych wywołuje u Ciebie dyskomfort możesz to zmienić decydując się na zabieg z zakresu ginekologii estetycznej.

Najczęściej wykonywane zabiegi to:
– korekcja wyglądu warg sromowych mniejszych ( zmniejszenie)
– wypełnienie warg sromowych większych
– przywrócenie warunków anatomicznych pochwy , przedsionka pochwy i krocza sprzed pierwszego porodu (zwężenie pochwy , lifting krocza)
– poprawa wyglądu wzgórka łonowego ( usuwanie tkanki tłuszczowej)
– powiększenie okolicy punktu G w celu osiągania orgazmu
– uwrażliwienie łechtaczki w celu osiągania orgazmu
– leczenie objawów nietrzymania moczu

Do zabiegów używane są:
– kwas hialuronowy,
– osocze bogatopłytkowe,
– fibryna,
– tkanka tłuszczowa,
– nici, 
– laser.

20200220_201538